Toitumiskava

Kui sul on eesmärk muuta toitumisharjumusi tervislikumaks, kaalust alla võtta või kaalus juurde võtta, siis toitumiskava aitab sul saavutada need eesmärgid ja hoida päevamenüü tasakaalus.

Toitumiskava koostamisel arvestan sinu individuaalsete vajadustega ja eesmärkidega, mida tahad saavutada. Tasakaal põhitoitainete vahel ja kaloraaž on medali üks pool. Tulemuste saavutamiseks on väga oluline osa tervislikel toiduvalikutel. Tasakaalus menüü koos tervislike toiduvalikutega ja toitumiskava järgides tagab sulle vajalikud vitamiinid, mineraalained, õiged valgud, rasvad, süsivesikud ja soovitud tulemuse.

Seega tuleb iga päev jälgida, et menüü oleks tasakaalus ja toiduvalikud parimad. Siin saan sulle abiks olla tasakaalus toitumiskavadega ja töövahendiga “Minu motivaator”.

Kui oled tellinud toitumiskava, siis koos sellega saad töövahendi, mis aitab sul olla järjepidev iga päev, kuhu saad kirjutada oma päeva tegevused, küsimused ja väljakutsed, mis ootavad vastuseid ja vajavad lahendamist. Kord päevas annan vastused küsimustele ning lisan omalt poolt soovitusi, mida saad juba järgmisel päeval arvestada.  Töövahendiga töötamisel on vajalik vaid interneti kasutamise võimalus.

Toitumiskava koos nõustamisega saad valida kas lühemaks või pikemaks ajaks. Nõustamist võid tellida ka ilma toitumiskavata, kui soovid nõuandeid enda/lapse igapäevase menüü muutmiseks.

Alusta nüüd!
Tee valik ja saada tellimus e-mailile:  ene.magi@gmail.com

  • Päevamenüü ja Minu Motivaator (5päeva)  30€
  • Toitumiskava ja Minu Motivaator (10päeva) 80€

Nõustamine ilma toitumiskavata …

Toitumisnõustaja toitumiskavade ja töövahendiga “Minu Motivaator” on sinu toitumisharjumuste muutmine ning tulemuste saavutamine lihtne, tervislik ja järjepidev.

Teenuse hinnad …