Toitumiskava. Minu Motivaator(E-nõustamine)

Toitumiskava aitab sul muuta oma toiduvalikuid ja toitumisharjumusi. Toitumiskava abil on kerge teha tervislikke valikuid ning sa tead täpselt, kui suured peavad olema toidukoguseid, et võtta kaalust alla või hoopiski saada kaalu juurde.

Toitumiskava kasutades võid olla kindel, et sa ei ole mitte dieedil, vaid tagad endale tasakaalus päevamenüü, mis annab sinu kehale kõik vajalikud toitained ja energia terveks päevaks.

Toitumiskava tellides mõtle läbi, mis eesmärgil sa seda vajad. Soovid sa teha selliseid toiduvalikuid, mis annavad energiat (mitte ei too sulle väsimust) või soovid sa teada, millised on sulle vajalikud toidukogused, selleks et näieks kaalust alla võtta. Samuti mõtle läbi, milliseid muutusi (järjepidevuse hoidmine, regulaarne söömine, köögiviljade tarbimise suurendamine, rafineeritud toiduainete tarbimise vähendamine) oled valmis tegema.

Oled nendele küsimustele selge vastuse leidnud, on toitumiskava järgimine sinu jaoks lihtne ja huvitav tegevus.

Toitumiskava koostamisel arvestan sinu individuaalsete vajaduste, eesmärkide ja sinu valmisolekuga muutusteks. Koostan sulle päevamenüü õigete toidukoguste ja tervislike toiduvalikutega, mis tagavad sulle olulised toitained ja vajaliku energia terveks päevaks. Toitumiskavaga on kaasas kõik toitumiskavas sisalduvad retseptid.

Lisaks toitumiskavale tahan aidata sul toitumiskava ka kasutada. Selleks olen loonud  töövahendi „Minu Motivaator“(E-nõustamine), mis aitab sul olla sinu ettevõtmises järjepidev.

“Minu motivaatori” kasutamisel (E-nõustamisel) võime analüüsida sinu uut toitumiskava või praegust menüüd. E-nõustamisel saad igapäevaselt soovitusi toitumisnõustajalt, et muuta oma menüü tervislikumaks järk-järgult.

Kui kirjutad/saadad iga päev söödud söögid, snäkid, joodud joogid ja loomulikult kõik küsimused toitumisnõustajale, siis igal hommikul või õhtul saad vastused oma küsimustele, soovitused ja vajadusel lisamaterjalid, mida saad läbi proovida juba järgmisel päeval.

E-nõustamistamist saad kasutada iga päev endale sobivas tempos. Nii säilitad motivatsiooni ja hoiad järjepidevust muutuste tegemisel toitumises.

Töövahend „Minu Motivaator“(E-nõustamine) koos toitumiskavaga aitab sul stressivabalt muuta oma toitumisharjumused tervislikumaks, võtta kaalust alla või hoopiski oma kaalu suurendada.

Minu Motivaatori(E-nõustamine) ja/või toitumiskava tellimiseks klikka siia

Pole kindel, kas see kõik on ikka sulle?  Loe, mida kasutajad arvavad

Minu Motivaator õigustab oma nime. Mõtlesin rohkem, mida suhu pistan ja mida poest ostan. Sain teada oma väsimuse põhjused, mida ei osanud toiduvalikutega kuidagi seostada.  Kõik oli arusaadav, mulle sobis, et sain seda töövahendit kasutada õhtul peale tööd. – Margus

Töövahend oli väga lihtne ja arusaadav. Selline ülesehitus aitas väga, pani mõtlema ja arutama, mida järgmiseks päevaks vaja teha ja valmistada. Sellel ajal oli kindlam tunne ja püüdsin rohkem pingutada. See oli super töövahend ja toetus sinu poolt.  – Janely

Mulle meeldis, et sain oma küsimustele kohe vastused. See toitumise tasakaal oli arusaamatu, aga kommentaarid minu menüü kohta andsid selgema pildi. Uskumatu, et toiduainete valikute muutus nii hästi mõjus. Aitäh! – Heli

Kuna olen enne kasutanud Minu Motivaator võimalust, siis umbes teadsin, mida oodata. Kõik on positiivne ja mugav. Olen hakkanud jälgima rohkem pakendeid ja mida ma endale koju ostan. Enne ei oleks selle pealegi tulnud, et mida miski aine tegelikult sisaldab. Ma olen väga rahul, annad palju jõudu edasiminekuks ja endalgi soov parandada toitumist aina kasvab ja kasvab :) –  Janely

Väga meeldis nõustamine iga päev. Koostööd tehes sain kohe teada, mida teisiti süüa ja mida poest osta. Toorsalatite valmistamine on nii lihtne.Tegutsesin nõuannete järgi ja näljatunne on kadunud. Kaal on langenud pool kilo ja energiat on tulnud juurde!  Suur aitäh!  -Helja

toitumiskava_ene-magi