E-raamat: 7päeva menüü beebiootel naisele

Beebi ooteaja kõige olulisem küsimus on: Kas sinu organism saab piisavas koguses toitaineid?

e-raamatus on toitainete taakaal kontrollitud ja vastab beebiootel naise vajadustele

7päeva menüüs olen lähtunud keskmisest energiavajadusest, kasutanud parimaid toiduvalikuid ja õigeid toidukoguseid tasakaalu saavutamiseks. See on just see, mida raseduse ajal eriti vajad.

Tegemist ei ole lihtsalt ühe nädala menüüga paljudest. E-raamatus välja toodud 7päeva menüü on garantii sinu ja sinu lapse tervisele, sest iga päev saadav toitainete tasakaal on kontrollitud ja see on ka eraldi välja toodud.

Kui oled menüü läbi teinud, siis on sul järgnevate nädalate menüüd juba lihtsam planeerida.

Tere! Olen Ene Mägi, toitumisnõustaja

Minu poole on pöördunud paljud beebiootel naised, kes tahavad teada toidukoguseid ja -valikuid, mida peaks sööma, et saavutada mitmekülgne ja tasakaalus toitumine. Visuaalselt on menüüd teha suhteliselt kerge, kui tead tervisliku toitumise põhimõtteid. Raskem on alati täpselt aru saada, kas oled vajalikud toitained antud toidukoguste juures kätte saanud.

Kogemused ütlevad seda, et isegi tervislike valikutega on keeruline teadlaste poolt soovitatud vitamiinide ja mineraalainete optimaalseid kogeseid kätte saada. Seetõttu on eriti oluline võrrelda oma praegust menüüd ja valikuid kontrollitud tasakaalus menüüga.

Kas sinu menüü on tasakaalus?
Sa ei tea seda, kui sa ei võrdle oma toidukoguseid ja -valikuid.

E-raamat sisaldab ligi 30 retsepti koos fotodega ja päevamenüüd koos portsjoni kaaludega. Iga päeva kohta on menüüle lisaks ka vastav toitainete tasakaalu aruanne ja ostunimekiri. Kõige lõpuks leiad terve nädala aruande toitainete tasakaalu kohta.

E-raamatu on koostanud toiduvalmistamise tehnoloog ja toitumisnõustaja Ene Mägi, kes on e-raamatus arvestanud oma klientide parimate soovidega.

Esmaspäev esimene leht Vahepala 2 Esmaspäeva menüü Ostunimekiri Lk.102

Mis on päevamenüü

Tasakaalu saavutamiseks on oluline päevamenüü planeerimine.
E-raamat annab sulle selge pildi igapäeva menüüst ja teeb menüü järgimise lihtsaks.

Mida süüa vahepalaks

Sinu igapäevased toidukorrad peavad sisaldama 2-3 vahepala, mis aitavad  hoida energiataseme stabiilsena.
E-raamatus leiad iga päeva kohta kolm vahepala ja erinevaid ideid vahepalade kombineerimisel päevamenüüga.

Kui suured on kogused

Kui menüü koostamisel oled teinud parimad tervislikud valikud, siis on oluline jälgida toidu koguseid, mida igal toidukorral sööd. Õigete toidukoguste juures saab organism kätte energia ja vajalikud toitained.

E-raamatus on iga päev toodud tabel menüü ja toidukogustega 2300 kcal energiavajaduse kohta. Samas on kõrval saadud toitained, mis oled saanud selliste toiduvalikute ja -kogustega.

Täpsed toidukogused tervislike toiduvalikutega aitavad sul saavutada maksimaalselt tasakaalus menüü. E-raamatu menüüd annavad sulle arusaama ka edasiste valikute tegemiseks.

Lisaks ostunimekiri

Ostunimekirjas on toidu valmistamiseks vajalikud toiduained ja -kogused.

Kogused aitavad sul kiiresti teha poes otsuseid, kui palju üht või test toiduainet vajad. Arvestad ju ka sellega, mis on koju juba eelnevalt ostetud.

Kokkuvõte

7päeva toitainete tasakaal 103’l leheküljel näitab menüü toitainelist koostist nädalas kokku. See annab sulle kindluse, et nende toiduvalikutega ja -kogustega, mida oled kasutanud 7 päeva jooksul, oled organismile andnud kõik vajalikud toitained.

E-raamatu hind 29.50 €

Osta e-raamatu “7päeva menüü beebiootel naisele” ja sulle kehtib lisaboonus!

Praegu oled sa motiveeritud, et pakkuda oma kasvavale lapsele kõike, mida tema tervis vajab. Kasuta seda perioodi, et luua endale harjumus õigeks toitumiseks, see on investeering nii sinu enda, kui ka sinu tulevase lapse tervisesse.

Parim viis alustamiseks ongi kontrollitud nädalamenüü, mis juhib sind õigete valikuteni samm-sammult. Tähtis on see, et sa teeksid muutusi toitumises, mis tagavad sinu ja tulevase beebi hea tervise.

Copyright ©2014 AP&Gened OÜ

Osta kohe!

 ja saa osa lisaboonusest

  Sinu nimi (nõutud)

  Sinu email (nõutud)

  Sinu telefon (nõutud)

  Lisaboonus: Kas soovid menüü ümberarvestust 2000kcal või 1800kcal kohta

  Sõnum toitumisnõustajale

  Sisesta palun pildil olev kood
  To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.