Telli toitumisjuhised!

Kas peaksid muutma oma toitumise harjumusi, kui jälgid kalorsust, e-aineid, sööd mitmekülgselt?

Keeruline küsimus ja vastuse saad anda ainult ise. Kui otsid infot või kinnitust oma valikutele, siis soovitan tellida siit kodulehelt tasuta toitumisjuhised ja analüüsida oma menüüd.

Igapäevase menüü analüüs võib sind tõsiselt üllatada ja annab motivatsiooni harjumuste muutmiseks.

Harjumuste muutmine on tunduvalt lihtsam, kui käivitad protsessi tervisliku toitumise seminaris koos teiste huvilistega.

Tagasiside juhiste lugejatelt:

“Suur tänu informatsiooni eest, mis on aidanud mul teha toitumise koha pealt paremaid valikuid. Mulle isiklikult meeldib see, et toidukogused on esitatud portsionitena. Pole nii suurt osakaalu täheldatud kaloritele, vaid pigem toidukogustele. Tunnistan, et meeldib Teie käsitlusviis toidu suhtes, näiteks, kuidas valida toiduaineid, millele tähelepanu pöörata ja millistes kogustes valida, mitte ei õpetata inimest toitu kartma. Meeldib Teie käsitlusviis, suhtudes toiduainetesse “sõbralikult” ja meeldivalt. Kindlasti olen tuge saanud ka Teie poolsest suhtumisest.”

“Oleme väga tänulikud. On juba pisut ka tulemusi näha. Proovime ikka edasi, kuigi peame tunnistama, et kerge see ju pole.”

“Mul võtab mõtlemise muutmine veidi aega, aga olen esimesed sammud teinud.”

“Väga hea juhinduda selle süsteemi järgi, et tervisliku toitumise menüü planeerimine niimoodi lihtsaks tehtud. Selle süsteemi järgi saab nagu selguse/korra oma peas luua.”

“Olen tegelikult teadlik ka juba sellest, mis kirjas, kuid abiks on ikka. Tänan igaljuhul.”

Tasuta toitumisjuhised saad tellida siit:

 

Teemad: